Hakkımızda

Yüksek kaliteli, yeni teknolojiler ile uygulamalar geliştiriyoruz

Harezmi Arge; firmaların tüm süreçlerini bulut tabanlı, mekândan bağımsız bir şekilde dijitalize eden, hizmet verdiği firmaların müşterileri ile olan tüm deneyimlerini kayıt altına alarak ticari hayatlarına yön verecek yeni kararlar almalarını sağlayan çözümler üretmekte. Ürettiğimiz yazılım teknolojileri ile sektörün ihtiyacı olan tüm süreçleri tek bir platformda en son teknoloji ile toplayarak, müşterilerimizin satışlarının ve karlılıklarının artmasına yardımcı olmaktayız.

2004 yılından itibaren sektöre yazılımlar geliştiren ekibimizin onlarca kurumsal referansı bulunmakta. Geliştirdiğimiz yazılımlarda modern teknik ve teknolojileri benimsemekte, müşterilerimizi her zaman çağın ilerisine taşımaktayız.

Tek yazılım, merkezileştirilmiş ve anlamlandırılmış veriler

Ürettiğimiz yazılım teknolojileri ile uçtan uca çözümler üretmekte, dağınık verilerinizi merkezileştirmekte ve birden fazla yazılım ile olan sözleşme hukuklarınıza son vermekteyiz. Merkezileşmiş verileriniz anlamlandırıldığı için kısa sürede şirketiniz büyüme göstermekte ve zamanınızı şirketinizin vizyonuna ayırmaktasınız.

Hedefimiz işe başladığımız müşterilerimizde en az 3-4 adet yazılımı kapatmak, müşterilerimizi en son teknolojiler ile buluşturmak ve bu yapılan işlemlerin bedeli olarak mevcut giderlerden daha az bir bedel talep etmek.

Az donanım, çok verim

Harezmi Arge olarak minimum donanım, maksimum verim prensibini benimsemekteyiz. Müşterilerimize kesinlikle donanım satışı yapmamaktayız ve tüm işlemlerini mevcut donanım, telefon ve tabletleri ile çözmelerini sağlamaktayız.

Çağımızda firmalar ancak paylaşım ekonomisi ile karlılığını arttırabilir ve bu sebeple Harezmi Arge tüm süreçlerini Bulut Teknolojiler ile çözmekte ve şirket içerisinde kullanılması gereken Server, Firewall, Antivirüs gibi yatırımlara gerek kalmamakta.

Tüm bu teknolojileri kısa sürede demo etmek için lütfen bize ulaşın.